2014 TCDD Alaşehir 352. Yol Bakım Şefliği İşçi Alımı

2014

2014 TCDD Alaşehir 352. Yol Bakım Şefliği İşçi Alımı , 2014 işçi alımı , Bu işgücü istemi, İŞKUR’un SALİHLİ HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.

ALAŞEHİR 352 YOL BAKIM ONARIM ŞEFLİĞİ Son Başvuru Tarihi : 14 Mayıs 2014 Yayınlanma Tarihi : 05 Mayıs 2014
Genel Şartlar ve Notlar

BAŞVURUDA DİKKAT EDİLECEK GENEL ŞARTLAR 1-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde; herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğü/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr. internet adresi üzerinden de başvuru yapabileceklerdir. 2-Kamu Kurum ve Kuruluşlarının işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin ADRESE DAYALI NÜFUS KAYIT SİSTEMİNDE kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. 3- Merkezi sınav uygulanmayacak öncelikli olarak başvuru yapacak olan adaylar durumlarına ilişkin açıklayıcı belge asılları ile birlikte Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerine veya Hizmet Merkezlerine müracaat edeceklerdir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. 4-Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 5-Son başvuru tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. 6-Sıralama: KPSS kapsamında başvuranlardan açık iş sayısının (3) üç katı, önceliklilerden talep şartlarına uygun olanlardan da öncelik hakkını sağlayan belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının üç katı, maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı talebi veren kamu kuruluşuna gönderilecektir.

Incoming search terms:

  • tcdd 2014 mayıs işçi alımı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir