Akbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Gerekli nakit ihtiyaçlarını karşılamak için genel olarak kişiler banka kredisine başvuru yapmaktadır.  Akbank’ta son dönemler de en çok kredi başvurusu yapılan bankalardan birisi oldu. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisini değişen faiz oranları ve vade sayılarına bağlı kalarak kullanabilirsiniz.

Akbank kredi başvurusu için dilerseniz size en yakın şubesine gidebilirsiniz. Fakat şubeye gitmeniz zaman kaybı yaşamanıza neden olacaktır. Bunun yerine online olarak Akbank resmi internet adresinden başvuru yapabilirsiniz. Akbank kredi başvurunuz iki farklı inceleme aşamasından sonra tarafınıza iletilecektir.

Eğer herhangi bir pürüz çıkmaz ise gerekli evraklar ile şubeye gitmeniz yeterli olacaktır. Peki banka tarafınıza herhangi bir dönüş yapmaz ise kredi sonucunuzu nasıl öğrenebilirsiniz. Günün her saati aktif olarak hizmet veren telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. 444 25 25 numaralı iletişim hattını çevirmeniz yeterli olacaktır.

Müşteri temsilcinize TC kimlik numaranızı iletmenizin ardından kredi sonucunuzu paylaşacaktır. Olumsuz olması halinde neden red cevabı aldığınızı da sorgulayabilir ve olası pürüzleri iyileştirdikten sonra tekrar başvuru yapabilirsiniz.

Kaynak: http://www.kredibasvurusonucu.net/akbank-kredi-basvuru-sonucunu-ogrenme/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir