Ankara Kart Bayilik ve Bayilik Şartları

Ankara Kart Bayilik

Ankara Kart Bayilik Hakkında : AnkaraKart Nedir? AnkaraKart sürekli yanınızda taşıyacağınız şehiriçi ulaşım kartınızdır. EGO’ya bağlı tüm toplu taşıma araçlarındaki kart okuma cihazlarına yakınlaştırarak kullanabileceğiniz temassız akıllı kartlar ve yine bu cihazların üst kısmında bulunan kart okuma kısmına yerleştirilen tek geçişlik manyetik biletlerden oluşan AnkaraKart ile çok daha hızlı, ekonomik ve pratik ulaşımın keyfini bir arada yaşayacaksınız. Ankara Kart Bayilik ve Bayilik Şartları

Ankara Kart Bayilik ve Bayilik Şartları

Ankara Kart Bayilik ve Bayilik Şartları

AnkaraKart Nerede Kullanılır? EGO otobüsleri ile Metro ve Ankaray’da dahil olmak üzere EGO’ya bağlı tüm toplu taşıma araçlarında kullanılabilir. AnkaraKart Nereden Alınır? Hemen AnkaraKart.com.tr’ye üye olup size uygun AnkaraKart’lardan birini seçip başvuruda bulunabilirsiniz. Kart başvurusu tamamlandıktan sonra kartınızı teslim almak için size en uygun zamanı seçip online randevunuzu yaptırabilirsiniz.

Ankara Kart Bayilik Başvurusu

Ankara Kart Bayilik Başvurusu 2 şekilde yapılmaktadır. Benim size önereceğim online olarak yapmanızdır. Ankara Kart Bayilik Başvurusu yapmak için bu Ankara Kart Bayilik Başvuru Formu linke tıklayınız. AnkaraKart bayilik başvurunuzun 2. şekli aşağıdaki adımları uygulayarak bireysel olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bayilik Talep Formu’nu indirdikten sonra doldurup, Kızılay AnkaraKart Bayi Servisi’ne şahsen ileterek sürecinizi başlatabilirsiniz. Başvurunuz; talep ettiğiniz bayilik lokasyonuna bağlı olarak değerlendirilecek ve en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Ankara Kart Bayilik Şartları

 1. Bayilik başvuruları için Bayi adayı yetkilisi tarafından Bayi Başvuru Formu düzenlenerek, Bayi Servisi’ne teslim edilir.
 2. Bayi Operasyon Görevlisi tarafından bayi adayının lokasyonu belirlenerek, ön keşif yapılır.
 3. Bayi adayının hedef kitle yoğunluğu, satış potansiyeli, müşteri ihtiyacı, çevresinde bulunan mevcut bayilere olan mesafesi gibi farklı kriterler ile bayi adayı değerlendirilmesi yapılır. Bayiler arasında ideal olarak belli bir mesafe bulundurulması esas alınır. Ancak yoğun talep olan lokasyonlarda bu mesafe gözden geçirilebilir.
 4. Bayi ağının yaygın olduğu şehirlerde bayilik başvurularının değerlendirme süresi maksimum 15 gün, diğer şehirlerde ise bu süre 1 haftadır.

Ankara Kart Bayilik için Gerekli Evraklar

 • Vergi Levhası Fotokopisi (Zorunlu)
 • İkametgah Belgesi (Zorunlu)
 • Kimlik Fotokopisi (Zorunlu)
 • Vadesiz Hesap Numarası (Zorunlu)
 • Oda Sicil Kaydı ve Faaliyet Belgesi
 • İmza Sirküleri veya Beyan

Ankara Kart Bayilik Onayı Sonrası İşlemler

Bayi Operasyon Görevlisi teslim alınan evrakları kontrol ettikten sonra ilgili Bayilik Sözleşmesi 2 nüsha olarak bayi yetkilisine varsa kaşesi ile imzalatılarak işlemler başlatılır. Dolum Bayileri ile “Dolum Bayilik Sözleşmesi”, Bilet Bayileri ile ise “Bilet Bayilik Sözleşmesi” düzenlenir. Sözleşme imzalandıktan sonra POS kurulumu ve eğitimi planlaması yapılır.

Evraklar;

 1. Vergi Levhası Fotokopisi, (Zorunlu)
 2. İkametgah Belgesi, (Zorunlu)
 3. Kimlik Fotokopisi, (Zorunlu)
 4. Vadesiz Hesap Numarası, (Zorunlu)
 5. Oda Sicil Kaydı ve Faaliyet Belgesi,
 6. İmza Sirküleri veya Beyan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir