Avec Medikal Bayilik ve İletişim Bilgileri

Avec Medikal Bayilik

Avec Medikal

Avec Medikal

Avec Medikal Firmasının 50 bayisi bulunmaktadır. Sağlık ve Medikal ürünler kategorisinde bayilikler vermektedir. Avec Medikal firması Paşalı Grup şemsiyesi altında 2011 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Grubun vizyonu çerçevesinde uluslararası medikal dünyasında her biri kendi sektöründe öncü ve yenilikçi olan markaları bünyesine katarak ilerlemiştir. Ürünlerin ve markaların kalitesi, sertifikasyonu, yeterliliği ve ciddiyeti konusunda oldukça seçici davranarak toplumumuza en kaliteli hizmet ve ürünleri en ideal şekilde sunmayı başarmaktadır.

Temsilcisi olduğu markaların ürünlerinin sadece satışı ile değil bu ürünlerin içinde olduğu ve kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırıcı projelerin ve kullanım alanlarının açılması için aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Tıp ve Medikal konuların toplum için öneminden yola çıkarak bu ürünlerin sosyal sorumluluk çerçevesinde çeşitli projelerde yer almasını sağlamış ve sağlayacaktır.

Avec Medikal, ekibinde bulundurduğu Elektrik – Elektronik Mühendisleri, Tıp Doktorları, Satış Uzmanları, Teknik Uzmanlar ve destek takımının bilgi ve deneyimini ürünler ve projeler için kullanmaktadır.

Vizyonumuz; “En iyi kalite ve teknolojiye sahip medikal çözümleri ulaşılabilir şekilde topluma sunmak”

Avec Medikal Bayilik Şartları

  • Birebir bayilik isteyen firmalar ile görüşülecektir. Bayilik için herhangi bir ücret alınmayacaktır.
  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI

Avec Medikal Bayilik İletişim Bilgileri

YETKİLİ KİŞİ: SEVAL ACAR
0212 438 26 09
info@avecmedikal.com
www.avecmedikal.com
ADRES: ORUÇ REİS MAH. GİYİMKENT CAD. NO:2 ATIŞALANI-ESENLER/İSTANBUL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir