Desmer Güvenlik İş Başvurusu

Desmer Güvenlik iş ilanları ve personel alımı. Desmer Güvenlik iş başvuru formu ve insan kaynakları sayfası…

Desmer Güvenlik 2008 yılında kurulmuştur. Şirket Fiziki Güvenlik, Alarm Haber Alma Takip Merkezi, Para ve Değerli Eşya Nakli yapan tüm izinler ile yetki belgelerine sahip bir şirkettir.

Şirketin Türkiye genelinde; 29 İl merkezinde kurmuş olduğu, 35 adet para işleme/kasalama merkezi ve 89 adet zırhlı araç ile Türkiye genelinde tüm illerde hizmet vermekte olan bir şirkettir.

Şirket bünyesinde; kasa, zırhlı araç, kaldırım sigortası, konteyner, ATM kasetleri vb. taşıma aksesuarları İngiltere Sigorta Sendikası aracılığı ile sigortalatılmış olup, bütün hizmetlerimiz tüm riskleri kapsayacak şekilde hizmet vermektedir.

Desmer Güvenlik bünyesinde çok sayıda çalışan bulunmaktadır. Şirket güvenlik sertifikası bulunan bay ve bayanların iş bulma imkanı çok yüksektir.

Desmer Güvenlik iş ilanları ile açık olan iş pozisyonları ile personel alımı yapmaktadır. Desmer Güvenlik iş başvurusu yapmak için size vereceğimiz link üzerinden online olarak Desmer Güvenlik iş başvuru formu doldurmak için size vereceğimiz link üzerinden online olarak başvuru yapabilirsiniz. Desmer Güvenlik iş ilanı ve Kariyer sayfası.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir