Erdemir İş Başvurusu

Erdemir iş ilanları ve personel, işçi alımı. Erdemir iş başvuru formu ve insan kaynakları sayfası…

1960 Yılında Zonguldak’ta kurulan ve kurulduğu günden itibaren çalışmalarına aralıksız devam eden demir ve çelik ürünleri sektörü içerisinde yer alan firma alanı arasında uzman olmuştur. Türkiye’nin sayılı demir çelik kuruluşları arasında yer alan üretim firması, her geçen gün kalitesini bir üst sıraya taşımaya devam etmiştir.

Kurulduğu günde, fabrika ortamının yaratılması 42 ay sürmüştür. 1965 yıllarında işletme konusunda hizmet vermeye devam eden Erdemir, 2006 yılında Oyak Grubu bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Türkiye’nin en büyük yassı demir üretici firmalar arasında birinci seçilmiştir. Şirketin Türkiye’de iki adet limanı bulunmaktadır. Sizlerde kalitesini ön sıralarda gösteren demir çelik fabrikasında çalışmak ve iyi bir kariyer ve referans sahibi olmak istiyorsanız gönül rahatlığıyla Erdemir fabrikasına başvuru yapabilirsiniz.

Erdemir adlı işletme Karadeniz Ereğli’nin can damarı olarak bilinmektedir. Çeşitli ilçelerde kuruluşa ait yan sanayi bulunmaktadır. Sizlerde web sitemiz aracıyla bu firmaya ve diğer demir çelik üretim fabrikalarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yassı ürünler, uzun ürünler ve yan ürünler olmak üzere üç ürün altında hizmet veren firma, Demir çelik konusunda en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Gönül rahatlığıyla uzun yıllardan beri demir çelik konusunda tercih edilen firma, her geçen gün çalışmalarına kalite ekleyerek deneyimli personeller yetiştirmektedir. Bu firmaya sitemiz aracıyla sizlere vereceğimiz bağlantılar aracıyla iş başvurusu gönderebilirsiniz. Erdemir denildiği zaman iş başvurusu konusunda iş arayanlara rehberlik eden sitemiz aracıyla sizlerde iş sahibi olabilirsiniz.

Erdemir Kariyer
Erdemir açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, cv ve özgeçmiş oluşturma işlemlerinizi Erdemir insan kaynakları sayfasında bulabilirsiniz. Ayrıca yenibiris, kariyer.net ve secretcv üzerinden de Erdemir açık iş pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz ve bu siteler üzerinden online iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Kabul edilmeniz durumunda iş görüşmesi ve mülakat için Erdemir insna kaynakları personeli ile görüşebilir ve kariyerinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz. Erdemir insan kaynakları sayfası için tıklayınız.

Not; Erdemir staj başvurusu için sitenin sol tarafında bulunan staj başvurusu linkine tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir