Evde İplik Temizleme İşi

Evde iplik temizleme işi hakkında bilgiler. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük illerde yapılabilecek ek iş imkanları…

Evde İplik temizleme işi yaparak işe gitmeden evinizde ek gelir sağlayabileceğiniz bir iştir. Evde iplik temizleme işi ev kadınlarının, öğrencilerin, part-time işe ihtiyacı olanların yapabileceği işlerdendir. İplik temizleme işi yapacak ailenin biraz kalabalık bir aile yada arkadaşları ile beraber yaptıklarında daha fazla getiri elde edebileceği bir iştir.

Evde ek iş yapmanın bir çok avantajı bulunmaktadır. Bunların en başında iş stresinden uzak,kendi işinizin patronu olarak ne kadar kazanmaya ihtiyacınız varsa o kadar para kazanmak kendi elinizde. Sabah erken kalkmadan servis beklemeden,trafikle uğraşmadan,eve geldiğinizde temizlik ve yemek derdi gibi bir çok dezavantajı bulunmaktadır. Tüm bunlardan uzak kalarak para kazanmanız mümkündür.

Evde İplik işi veren firmalar büyük boy poşetlerle ip temizliği yapılacak olan ürünleri bu işi yapacak olanların evlerine kadar bırakıyor. Temizlik işi bitiğinde de gelip teslim alıyorlar. Sizde firma ile anlaşmanız doğrultusun da ücretinizi teslim alıyorsunuz. Ücretler parça başı yada çuval, poşet tarzı anlaşmalar yapıldığı bilinmektedir.

Evde ip temizleme işi özel makaslarla her türlü giyim ve tekstil firmalarının bu şekilde ürünlerini temizleyerek para kazanabilirsiniz. Tekstil ve giyim firmalarından bir çoğu evlere ip temizleme işi vermektedir. Sizde çevrenizde bu işi yapanlar varsa onlardan bu işler hakkında ve kazançları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yada internet ortamında bu firmaları bularak onlardan bu tarz iş talebinde bulunabilirsiniz. Yorum kısmından Ad-Soyad mail adresinizi yazarak bu firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yorum kısmından bu işi yapanlar hangi firmaların bu işi verdiği ve getirileri hakkında diğer okurlarımızla bilgilerini paylaşabilirler.

Ek iş arıyorum diyenler evde iş imkanları ve evde yapılacak işler; Ek iş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir