Medikal Park Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014

2014

Medikal Park ta çalışmak isteyen personel adayları Medikal Park web sitesinde belirtilen kaidelere uygun olarak personel iş başvurularını yapmalıdırlar. Medikal 1995 yılında kurulmuş bir kurumdur. Muharrem Usta tarafından kurulan sağlık şirketi ülkemizde sağlık sektörünün öncülerindendir.

Ülkemizde toplam 19 hastanesi ve 9 bine yakın çalışanı ile hizmet veren Medikal Park sağlık kuruluşu,  İstanbul Ordu, Bursa, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet götürmektedir. Medikal Park Personel alımı ise 9 bin çalışanına yeni geniş görüşlülük ve çalışan ekipler kazandırmak için yapılmaktadır. Bu anlamda yapılacak olan alımlar farklı unvanlarda çalışacak olan yeni kişiler alınacak olup açık pozisyon ve bulunan bu açık pozisyonlar için gerekli şartlar Medikal Park web sitesinde bildirilmiştir. Türkiye’nin belirli yerlerinde yapılacak alımlarda doktordan hemşireye ve de finans konusunda personel adayları birçok farklı pozisyonda alımlarını sürdürmektedir. Hemşirelik, anlaşmalı kurumlar uzmanı, radyoloji teknisyeni, fiyatlandırma uzmanı, rapor yazıcı, teknik hizmet müdürü, endoskopi hemşiresi, röntgen teknisyeni kadrolarındaki boşluktan ötürü personeller gerekli ve belirtilen vasıfları taşımalıdırlar.

Hemşirelik hizmetleri için genel olarak Üniversitelerin hemşirelik hizmetlerinden mezun ve tercihen yüksek lisans yapmış, alanı on yıl deneyim sahibi olan, iyi derecede İngilizce bilen sözlü ve yazılı iletişimi güçlü olan, hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, acı akreditasyon süreçlerinde aktif olarak görev almış olmak şartları gözetilmektedir. Gerekli daha birçok bilgiye Medikal Park web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Medikal Park Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014 için resme tıklayabilirsiniz.

medikal park personel eleman alimi is basvurusu 2014 1 Medikal Park Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2014

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir